O nás

Společnost CB AUDIT s.r.o. byla založena v roce 2013 v Českých Budějovicích jako společný projekt Ing. Lucie Kozákové a advokátní kanceláře NEUBAUER & PARTNER s.r.o.

Ing. Lucie Kozáková je statutární auditor a daňový poradce s dlouholetou pracovní zkušeností v auditním oddělení mezinárodní sítě poradenských firem KPMG. Advokátní kancelář NEUBAUER & PARTNER s.r.o. patří k největším právním kancelářím v jihočeském kraji. Spolupráce obou partnerů působících ve velmi úzce provázaných oborech činnosti si klade za cíl maximalizovat přidanou hodnotu poskytovaných služeb pro klienty.

Hlavním cílem společnosti CB AUDIT s.r.o. je poskytovat nezávislé auditorské a poradenské služby kvalitativně srovnatelné s úrovní mezinárodních auditorských společností. Společnost se orientuje především na poskytování služeb subjektům podnikajícím v rámci jihočeského regionu. Na základě naší zkušenosti je regionální dostupnost služby z hlediska pružnosti a efektivity spolupráce klienta a auditora klíčovým faktorem.

Samozřejmostí je pro nás komunikace v německém a anglickém jazyce. Veškeré výstupy naší práce prezentujeme dle přání klienta ve zvoleném cizím jazyce.

Společnost CB AUDIT s.r.o. sídlí v nově zrekonstruovaných prostorách v centru Českých Budějovic, s možností parkování přímo v budově společnosti.

Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme, že i vy se stanete našimi spokojenými klienty.